O MNIE

Cześć! Jestem Marta.

Zapraszam Cię do obejrzenia pięknych momentów widzianych moimi oczami. 

W mojej fotografii stawiam przede wszystkim na naturalność. Chcę, aby moje zdjęcia oddawały prawdziwe emocje i piękno, które tkwią w każdym z nas. Nie jestem zwolenniczką sztucznych uśmiechów i pozowania do zdjęć. Moja misja polega na uchwyceniu Was takimi, jakimi jesteście, w Waszych naturalnych chwilach.

Prywatnie jestem żoną i właścicielką 14-letniego kota Wisko. Wychowałam się na wsi pod Warszawą, z miłością i szacunkiem do natury. Obecnie mieszkam w Mińsku Mazowieckim, tutaj również fotografuję. Kocham podróże - bycie w trasie, zmieniające się widoki, zachwyty nad spotkanymi sarnami czy odkrywanie nowych smaków. Jednakże pod koniec dnia najbardziej cenię sobie czas spędzony z Mężem, z kubkiem herbaty i widokiem na mój ogród. 

Fotografia jest dla mnie pasją, dzięki której w pełni mogę wyrażać swoją twórczość i wrażliwość.

Robienie zdjęć jest jak palenie w kuchni późno w nocy i kradzież ciasteczek Oreo.
Diane Arbus

JAK ZACZĘŁA SIĘ MOJA PRZYGODA Z FOTOGRAFIĄ?

Moja podróż z fotografią zaczęła się od Zenita 11, aparatu mojego Taty. Zenit towarzyszył nam w codziennym dziecięcym życiu, wycieczkach nad Morze Bałtyckie czy podczas rodzinnych świąt. To był ten aparat, który dał mi pierwszy smak tego niezwykłego świata dokumentowania chwil i emocji.

Początkowo, moje kadry były zdominowane przez przyrodę i malownicze krajobrazy. To niesamowite uczucie uchwycenia magii natury w jednym ujęciu. Ale to, co naprawdę zaczęło mnie fascynować, to fotografia emocji. To niezwykłe zdolności aparatu do utrwalania momentów szczęścia, miłości, radości i nawet smutku. Każde zdjęcie to jak otwarcie magicznej księgi, która przenosi nas z powrotem do konkretnego momentu w czasie.

Zaczęłam utrwalać wyjazdy na wakacje, wydarzenia rodzinne, niezwykłe chwile w życiu przyjaciół, aż w pewnym momencie stwierdziłam, że nic nie daje mi większej satysfakcji, jak Wasz zachwyt nad moimi zdjęciami. Nie ma dla mnie nic bardziej motywującego i sprawiającego radość niż Wasze szczęście, które udało mi się uchwycić na zdjęciach. 

Mądrość zebrana przez lata nauczyła mnie, że każde doświadczenie jest nowym odkryciem.

 Ansel Adams 

MOJA FILOZOFIA

Moją misją jest pokazywanie ludziom poprzez fotografie, jak piękne jest ich życie!

Życie mocno mnie doświadczyło, jednak dzięki temu doświadczeniu patrzę pozytywnie na to co było, jest teraz i będzie przed nami. Bo życie jest zbyt krótkie, by się martwić na zapas! 

Uchwycenie prostych, pięknych momentów naszego życia jest tym co ważne w fotografii lifestyle. Jest to fotografia naturalna, bez sztucznego ustawiania. Kolekcjonuję osobiste wspomnienia i jestem przekonana, że tworzę coś wartościowego i istotnego, aby móc dzielić się tymi momentami z innymi. 

Mam nadzieję, że poczujecie się przy mnie swobodnie, będziemy mieć powody do śmiechu, będziemy szaleć, będziemy skakać, może gotować, robić kawę, a gdzieś między tym szaleństwem powstanie historia o Was. O pięknych uczuciach, relacjach i kolejnym pięknym dniu w Waszym życiu.  

Moim celem w fotografi jest Wasze szęście i radość!


Kilka faktów o mnie..

o  Uwielbiam gotować i jeść! W szczególności lubię kuchnię koreańską.

o Z wykształcenia jestem inżynierem ochrony środowiska. Dlatego kocham i szanuję otaczającą nas przyrodę. Staram się żyć w zgodzie i równowadze z otaczającym mnie światem.

o  Lubię podróżować, ciągle planuję, zapisuję miejsca które chcę zobaczyć. Ale najprzyjemniejszym momentem jest dla mnie sam moment podróży pociągiem, samochodem, czy samolotem.

o  Mieszkam w średnim mieście wraz z moim ukochanym Mężem i 14-letnim kotem Wisko.

o  Namiętnie kolekcjonuję kubki do herbaty i kawy –mam ich ok. 50.

o  Bo kocham dobrą herbatę i kawę!

o  Uważam, że kocham chodzić po górach, a potem zastanawiam się, czemu znowu to sobie robię. ;)

o  Jestem otwarta, lubię przebywać z ludźmi. Ale cenię również chwile spędzone w zaciszu domu.

o  Mam pozytywne podejście do życia! Życie mnie tego nauczyło, aby zawsze podchodzić do zadań, wyzwań, problemów, ciężkich chwil z uśmiechem, bo zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie! Jeśli nie od razu, to  z pewnością za jakiś czas. :)

Using Format